Lektvarové doupě, pokrmna a všeliké masáže

tato zóna bude spásným útočištěm pro všechny, kdož budou znaveni souhrou objektivních okolností a nepohrdnou spočinutím na místě, kde se mohou pro změnu uvolnit a zkontaktovat se sebou samým, popř. načerpat novou energii či dokonce manu hehe (chichi), ... k tomu prý napomohou čarodějné lektvary, jejichž popis bude veřejně k dočtení, popř. k vyslyšení z úst ochotných lektvarníků a mágů.
V čajovně bude krom všech tradičních i vzácných čajů k požití celá řada makrobiotických a jiných špirituálních pokrmů. Šéfíci psy-cateringové agentury slibují pokrmy bez klasického bílého cukru (sladidlem má být pšeničný nebo rýžový slad), chuťově i vizuelně pestré polévky a saláty a dokonce i několik výkřiků z kuchyně japonské.
V masérně pak můžete ulehnout na futony a vyzkoušet si na vlastní kůži futoelektrický jev neboli japonskou masáž přímo na Zemi či využít některé z mnoha níže popsaných procedur nad zemí...


SMS (short massage service) menu

Po tisíciletí se k uzdravování a utišování nemocných používá dotek ve formě masáží, přikládání rukou na určitá místa na těle a podobně. Masáž je zřejmě nejstarším a nejjednodušším způsobem léčby. Příliš často se ostýcháme dotknout jeden druhého. Přesto dnešní výzkumy stále častěji přesvědčují o příznivých účincích doteku. Je prokázáno, že masáž zlepšuje duševní rozpoložení pacienta a uspíší jeho uzdravení

 

Shiatsu

Shiatsu je japonské slovo v překladu "tlak prsty". Prsty a dlaně jsou při práci maséra hlavními nástroji. Forma Masáže obsahuje již zmíněný tlak a to jak dynamický, uvolňující tak i statický, klidný a doplňující, měkké techniky, manipulační techniky, relaxační techniky, akupresuru, moxu.
Shiatsu probíhá v leže na fotonu (měkké bavlněné ponožce) na zemi v pohodlném neomezujícím oblečení.
Terapeut využívá holistický pohled na klienta, který mu umožňuje řada diagnostických nástrojů. Určí nejslabší a nejsilnější dráhy a ty ošetří. Díky tomu nastává harmonický stav dvou momentálních extrémních kvalit organismu. Ostatní dráhy, kterých máme hlavních 12, se pomalu přizpůsobí novým podmínkám. Nastane tak vyrovnanější kvalita celého jedince.


Shin tai
Shin Tai se soustředí na práci s energetickým oběhem řídícího meridiánu a meridiánu početí a jejich roli v tělesném, citovém a duševním vývoji jedince. Používají se velmi jemné techniky a o to hlubší bývají prožitky. Celkově klidnější než shiatsu. Vynikající je kombinace Shiatsu a Shin tai, kdy se střídá aktivita a dynamika masáže s hlubokou relaxací.

Fonoforéza
Léčebná metoda pocházející z Japonska. Aplikace či přikládání jemně vibrujících ladiček na energetická centra, dráhy a akupresurní body. Úžasný zážitek ve spojení s Shiatsu.

Tygrování
Další léčebná metoda pocházející z Japonska. Dva kovoví tygříci s uvnitř zapálenými speciálními vonnými tyčkami mírně a šetrně, ale účinně prohřívají tělo. Je to masážní prostředek s tepelným efektem, který nás zbavuje nahromaděné vlhkosti (hlenů).

Moxování
Záhřevná metoda, využívající se k rozproudění a doplnění čchi. Posílí slabá místa a zbavuje nás chladu a stagnací. Přesně zvolenými body, vyhání vnější patogeny, které vnikly do organismu. Vítr, chlad, vlhko.

Ušní svíce
Vynikající relaxant, pomáhá při únavě, stresu, uvolňuje a změkčuje nánosy v dutinách lícních i čelních.

Olejová masáž s aroma olejíky
Voňavoučká, klouzavá masáž vybraných částí nebo celého těla.
Jen si vyberte kde to chcete.
(krk, záda, ruce, nohy, uši, prsa, hlava, plosky, obličej)
- Ta prsa to jako ňadra - Dámy čeká vás speciální masáž ňader s olejem. Páni i vy můžete vyzkoušet (tj. nechat si namasírovat svoje:).

Sportovní a rekondiční masáž
klasika s olejem na nahém těle.

Poklepová masáž
Poklep působící do hloubky, až do morku kostí. Obnovuje se krvetvorba v plochých a velkých kostech.
Namáčení nohou v horké vodě - na strnulé končetiny zábaly do ručníků: výborné na rozproudění lymfy a uvolnění končetin.


Pokud nestačí, je tu i Baňkování, Míčkování, Autíčkování, Pistolkování, Panenkování, Reflexní masáž plosek nohou, Mobilizace (nápravná ?!), Masáž pro těhotné, Masáž na neplodnost, Thajská, Bowen, Kranio-Sakrální, Okuřování šalvějí (?:), Kůže - hlazení, tahání, Akupunktura apod....


Začátečníkům se nedoporučuje podstupovat všechny výše zmírněné masáže v průběhu jediné noci...

 

 

 

 

 

¨