Aktuální dezinformace

Přidali jsme informace o novozélandském hostu Ngu Tangatovi.

Fotodokumentace z místa pořízená před chvilkou :).

Audiovizuální bonus.

Důležitá informace: Všechny ubytovací kapacity v chatkách i hostelových pokojích již jsou obsazeny. Pokud nemáte rezervaci, vezměte si prosím stan, možnost, že nějaké rezervace ubytování budou stornovány sice je, ale malá a zájem velký. Děkujeme za pochopení.


Letošní Biofestival roste opět v zalesněném údolí tábořiště "Tišina" u obce Kožlany mezi Rakovníkem a Kralovicemi (cca 80km západně od Prahy). Po hudební stránce se dočkáme především slušně upgradovaného soundsystému a vyváženě dávkované koupele přívalových zvuků naleptávajících noční tmu i překypující kaskádu hutných trylků, které vás již popáté dopraví dvakráte ke světlému zítřku.

Za projektem ENCEPHALOPATICYS (Xilium rec.) stojí Vasko Velickovski z Makedonie, zástupce nastupující generace, jehož k tvorbě inspirovaly projekty jako Droidseckt , Parasense, Haldolium, Xenomorph nebo PsySide a jemuž letos vychází u australského labelu Alkaloid rec. debutové album "Psychotermic Meditation".

Po pěti letech se do Čech vrací i starý známý Dj INCOGNITO alias Andrej Kildějev, který patřil k jedněm z těch, se kterými se to u nás na přelomu milénia příjemně roztáčelo (namátkou jedny z prvních Zenů v Roxy či nezapomenutelná Srnka). Incognito alias Andrej Kildějev spolu s Transdriverem a Psykovským zakládali v 90. letech moskevský Reactor Sound System, který dodnes pořádá jedny z nejprestižnějších goatrancových akcí v Rusku. Je znám neobyčejným citem pro publikum a dokonale zvládnutou technikou mixů. Do Prahy může přivézt staré (známé i neznámé) peckovice stejně tak jako nejnovější munici ze zásobníků předních ruských projektů. Díky záslužné náborové činnosti našich agentů u protinožců a evropským kořenům svých předků k nám z dalekého Zélandu míří potomek maorských domorodců a uherské prababičky, enrgický mladík s pseudonymem NgaTangata. Jeho sety jsou svižné noční symfonie plné lesních zvuků, ve kterých se snoubí tropické moře s věčně zelenými pahorky hobitího ráje...

Experimentálním počinem směřujícím k domnělé podpoře domácí tvorby bude páteční České okénko, ve kterém dostanou kratší příležitost otestovat několik svých skladeb na živém publiku někteří poloaktivně tvořící tuzemští autoři jako jsou Spacer, 2leň, Gondar, Searcher, Fraktal nebo Rawe. Na parapetu tohoto okénka se pokusíme nechat zaznít i nejnovější mix našeho autora více než aktivního a to formou datového telemostu Kožlany-Sydney s panem GappeQem. Pro zpestření a porovnání stylů jednotlivých projektů byl letos předem pro všechny vystupující live acty stanoven jeden společný (a notoricky známý) hudební motiv, na jehož podkladě pro Biolest vznikne v každé z dílniček jeden originál nový track, který během každého příslušného vystoupení zazní.

Aodioiboa je hrající kapitán od Cosmicwalkerů, Cymoon od Soniků a o Miminovi jste už určitě četli i slyšeli, ale teď ho budete půldruhé hodiny bez pardonu muset (rádi) poslouchat. Podvečer dlouhých stínů vyplní tradičně jazzově laděná improvizace osvedčeného Ollgoye a přesvědčivé sexofonistky. O přechod mezi poslechovým večerem a taneční nocí se postará zkušený mistr pan STANZIM z Radia 1.

Divadelní představení rozostřující hranice fikce a reality budou ovšem z jiného soudku... Pražský divadelní soubor D.I.S.HARMONIE uvádí " LSTIVÉ HRÁTKY " - divadelní improvizace, ve které předem nikdo neví, co se stane a plzeňský divadelní soubor PACHÝŘ PAČEJOFF zapřemýšlí o tom jaké to je, když si dlažební kostka povídá s kulečníkovou koulí o životě, nebo přijde Bůh s Charisma 22 a Sílou 19.

Z dalších nástrah jmenujme alespoň první českou volbu Miss Understanding nebo diváky volenou Miss Tifikace, akustická panoramata ze života ozubených kytovců a jiné.

V areálu je slušné sociální zařízení s teplou sprchou, možnost ubytování v chatkách i dostatek sportovního vyžití (ing. pong, vojeball i fočutaná, pro zájemce seskok padákem do okolního porostu ) Nebude chybět bohatá síť ohnišť, nevyzpytatelné Cesty čaje se zatím asi nejbohatší nabídkou čajů a vegetariánskou kuchyní, stánky s psy oblečky ani chytrý mozkový obchůdek "Mithras Temple". Letošním zpestřením bude salonek zaměřený na malování henou i barvami na vaše hbité ruce, zkoprnělé obličeje i ladná těla lepých děv. Specialitkou k poctě našeho novozewlandského hosta bude možnost rituální kresby ve tváři na způsob tradičního maorského tetování "ta moko", kterým se domorodí Zewlandci zdobí pro známý výrazový tanec "kapa haka", který si budete moci ve (free)stylové podobě sami vyzkoušet. Namísto klasického testu střízlivosti, při kterém si nezkušený řidič snadno pohmoždí oko vlastním prstem, nabízíme oblíbený párový test formou maorského pozdravu "hongi".

 

Toto může být lest . Čtěte pozorně přehledný příbalový moták

 

 

 

 

 

Film o filmu o filmu o letáku

Klikněte

Podařilo se nám zachytit první posezení tvůrců nad dokončeným letákem. Audiovizuální záznam naleznete zde.

Aj..

20/12

Od Labe zrádného k rovinám až Visly nevěrné, od Dunaje k hltavým Baltu celého pěnám krásnohlasý zmužilých Slovanů kde se někdy ozýval, aj, oněmělť už, byv k úrazu zášti, jazyk. A kdo se loupeže té, volající vzhůru, dopustil?

Tanec bývá vášní vil

20/12

A mnohdy člověk, byv jimi k tanci vzat, bývá řádně ušmeykán, třebas to ony s ním dobře myslely. Víly, jsouce božského původu, nemohou zlými býti a pouze nevědomost lidská klade jim na vrub činy jiných bytostí zlých, hlavně Freyí. Nestárnouce, neumírají, aniž se rodí, jsouce jednou živy. Panové, a jiná strašidla, uškoditi jim nemohou, nejvýše jich oblíbené k tanci místo všelijak zneřádí, takže jsou nuceny jinam jíti. Krom lidí, ve své společnosti rády mají Elfy a své dobré sestry Rusalky, též i s jinými stíny v přátelství trvají, ač nejraději svým radostem oddávají se samy. Ustavičný úsměv trvá na tváři jejich; jsou sličné a graciesní jako duch jejich: i do vesnic se dostavují, kde radostná událost se stala a novorozence štědře obdarují. Někde jim také "bosorky" říkají - asi proto, že ustavičně bosy chodí a jinde opět cvendy, proto, že se" moti sunt sicut ebrius.

Hosting
www.psytrance.cz

bal site tag (gtag.js) - Google Analytics -->