PSYTRANCE LIVE
CHILLOUT LIVE
 • geM ReflectiOn
 • SukULenT
 • Deshi
PSYTRANCE DJS
 • Agar
 • MIm
 • PsyRiX
 • ONVONONoff
 • 000333
 • SChWa
 • KerraY
 • TranSfORmeR
 • DaRJeEL


 • JAn JAnsN
 • PLECH
 • PSYlA
CHILLOUT DJS
 • PEkY
 • DaRJeEL
 • INKFLO
 • STanziM
 • jOsé sEDloň
 • niKA77
 • Dr.EDUZa
 • GRAmEC
 • sHanTiBoy

 • KasHmiR
 • OPOžděNý PrůPlet
 • HalLUCIaNO BABiONoTTi&AcIDO DOmingO ClAssIcs
VideoGlobe screen Babel TV Broad Casting / DECO ARTISSIMO
 • asTRAL­BabIOn WoRKshoP
 • bAmbOo ElemenT
 • 000333&evIcZKa
 • DRaK
 • cYboFUNk

 • aMANItaS
 • INFiNITOs
 • CYrEal
 • ELeMEntal
 • VYtVarný KroUžEk čtVERečEK

ArCiTeKtoniC SOutěž

Aktuálně: Stavební úřad Babionského magistrátu vyhlašuje arcitektonickou soutěž o titul Hlavního Babionského Arcitektonika na nejorigeniálnější projekt nové Babionské věže . 

více informací ZDE.

Bflmpsvz !


 

INTERVIEW S EASILLY EMBARASSED (originální verze ZDE)

 

 


 

Nenechte se letos zmást našimi sličnými spojovatelkami a vychutnejte si i podesáté plnými oušky mírně chaotickou směs libých podnětů pro jarem aktivovaný věnec vašich ctěných smyslových receptorů.
Jako již tradičně, bude celý víkend rozdělen do úvodního pátečně-sobotního retrobloku s převážně klasickým oldschool psytrance a goa melodiemi, sobotně nedělní statě nabité tím (nej)novějším a nedělně-pondělního závěru s improvizovaným plachtěním toho nejvytrvalejšího, co nám po hektickém víkendu zůstane k duhu. 


Na sobotní dlouhé ráno si lze těžko představit kvalitnější levitační zvukoplavbu, než live set v podání australského klasika žánru, kterého snad ani nemusíme šířeji popisovat, Mr.Peculiara (alias), který na Bio(ples) „málem“ zavítal již v r. 2004. Muška mu tehdy zanášela o necelý týden vedle, ale snad si ji po onom nástřelu již stačil srovnat a časově tentokrát nemine cíle.

Rovnou prozraďme, že po loňské degustační návštěvě padla volba při pokusu o letošní jubilejní lineup v duchu „to nej za poslední Biodekádu“ opět na pana PANTOMIMANA, který si v pátek v noci vystřihne svůj oblíbený "retro Dj-set" ze známých i neznámých kousků zlaté éry Parasense a projektů jim podobných, zatímco na sobotu se chystá klasické živé cirkusální show, o jehož podobě si raději zatím netroufáme ani špekulovat. Faktem je, že jde o velmi aktivně tvořící uskupení a většinu setu budou tvořit skladby naprosto nové.

Dalším drahokamem do babionské hudební mozaiky bude velmi talentovaná trojice hudebníků ze severního Holandska, vystupující pod nesměle průzračným názvem EASILY EMBARASSED, jinak Peter Spaargaren plus bratrské duo Nick a Jeffrey van der Schildenovi. Experimentální elektronické hudbě se všichni věnují od r. 2006. Jejich skutečně živě soustružený downtempo-psychedelic-ambient-dub set prostoupí na velké louce tradičně poklidnějším sobotním podvečerem. Do Babionských uliček zavítají ve složení Nick a Peter. Denní rozruch doprovodí čistě akustickým koncertem staří známí SOUSEDI ve složení violoncello a kytara a prakticky zdomácnělá, ležérně atmosférická Mythematica.

Skutečnou lahůdkou letošního koncertního večera bude pak bezpochyby vystoupení sólového projektu multiinstrumentalisty Tomáše Reindla pod libozvučným názvem Omnion. Vše o tomto pozoruhodném hudebníkovi se dočtete na příslušných odkazech či jinde v mezisíti či tisku, nutno však vyzdvihnout, že se jedná o jednoho z mála skutečně mistrovských hráčů na indická tabla ve Střední Evropě, navíc se sympatickou odvahou a citem pro experimentální vrstvení vlastních akustických konstruktů do komplexnějších babionských staveb.


Chilloutové šapito promění letos v Sedmý div světa známé „Vyšinuté zahrady Babionské“, kde se o titul královny spásy utká 7 finalistek nesoutěžního klání „Semiramiss 2011“. Sledujte naše propagační pamflety pro více informací.

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum Qugiat quo voluptas nulla pariatur?

Netradiční formy velkorozměrových dekorací si letos na svá bedra bere skupina nadšenců Bangaboo Element, která se již v loňském roce podepsala svou mravenčí prací na výrazné podobě psytrance stage na mrzne fest či letním festivalu Mocných zvuků. Zde kratší rozhovor s frontmanem "Bambusového Kredence" panem Afrem. Na Babionu se můžeme při troše štěstí těšit na odhalení veřejnosti doposud neznámého atomárního modelu, kterým se tajně inspiroval svého času pan Démokritós a později i sám lord Ernest Rutherford.


Jelikož se letos stěží vyhnete nesrozumitelnostem všeho druhu, doporučujeme si s sebou na Tišinu přívézt tiskoviny a knihy s pokud možno pestrou jazykovou skladbou a různorodým obsahem i datem vzniku textů… V rámci festivalu bude probíhat útržkovitá i soustředěná syntéza textových koláží a dadaistických komentářů na zajímavé 2 i 3D objekty a následně i směnný obchod s knihami, tiskovinami a především s nově vzniklými textovými objekty:) Nebojte se zbavit bizarních tiskovin ze svých opomíjených archivů a dovalit na oplátku domů něco z podivných pomníčků písemnictví svých bianco soukmenovců z Babionu. 

高層タワーを構築する必要はありません !


V Baby-On/OFF zóně budete svědky vzniku nových forem starobylých hliněných desek s dětskými piktogramy, jejichž obsah pro vás zůsane navždy mile záhadnou nerozluštěninou. Snad vám alespoň napoví pointa příběhu sobotního představení žloutkového divadla. Pro dospělé jsou připraveny pokročilé kurzy komunikace "vínovým písmem", neboť jak známo, "In Vino Very, Very Tas ..."

Letošní jubiolejní festival bude zároveň svátkem psychedelického urbanismu nejjemnějšího zrna, které vyklíčí na celém území Babionie mezi středními toky obou ramen potoka Javornice. Šťastným nájemcům chatek a jejich přátelům doporučujeme ze svých příbytků vytvořit skutečné architektonické divy světa. Není důležité ovšem stavbu dokončit, nýbrž s co nejodvážnějším záměrem začít stavět tak, aby byla průběžná podoba objektu v projektu budoucího celku vždy dostatečně patrná. S vyhlídkou na programově nikdy nedokončené stavby můžeme totiž mířiti projektovými záměry dostatečně vysoko do nebes, aniž bychom se jich byli neodborným zásahem dotkli a tradiční zkrat mezi nebem a zemí tak způsobili. Ideální dosažená výška babionských věžiček budiž „kam až ruka dosáhne“. Více nežli výškou měly by stavby vynikat svoji pestrostí a origenialitou.

वहाँ कोई उच्च वृद्धि टावर बनाने की जरूरत है


M'hemm l-ebda htiega li tinbena gholja lok torri
20/21/22/23/ květen 2011

10. ročník psychedelického goa festivalu pod širým nebem, svévolně navazující na Bibione, Bio Nebio, Möbio, Bios, Biolest, Bioles, Bioples, Bioplex a PlexusSolaris...

Lesní tábořiště Tišina
Kožlany u Rakovníka

 

 


VZPUPNÉ

350 Kč / den
500 Kč / pátek-pondělí

všechny ceny v sobě zahrnují poplatek za rušení ročního klidu


 

Ustanovení Rekreačního řádu, dle kterého musí nájemce zvelebit chatku do podoby odpovídající charakteru festivalu v obdobném duchu, jako je uvedeno ZDE. posledního vydání internetu z r. 2009 .


 

REZERVACE UBYTOVANÍ
(platí pouze do pátku do 21h!)

Ubytování: 
Chatky jsou bohuželně rozebrány. V prostorách půdy nad umývárnami bude letos poklidný nonstop sleep-out s trvalým tlumeným obarvením a ambientní pokrývkou, dále pak přehšle místa pro stany...

 


Travaux de construction asymptotique:
Jiesjährigen jubioleum festival bude zároveň psykedeelinen juhlaa urbanismin nejjemnějšího zrna, které vyklíčí na celém území Babionie mezi středními toky obou ramen potoka. Architekturistické pamětihodnosti však není důležité dostavět, nýbrž zejména dokonale.


 

Pro šťastné nájemce chatek platí následující povinnosti

Dle regulí babionského stavebního úřadu musí být vizualizace cíle projektu viditelně umístěna na vývěsce před každou stavbou, ať již věží nebo chatkou. Projekt i stavbu prosíme opatřit nápaditým názvem v průvodním hieroglyfickém znění s titulky. Návštěvníkům festivalu by měl být každý stavitelský tým schopen co nejnesrozumitelněji vysvětlit budoucí účel objektu, jakož i důmyslně zamlžit význam jeho pojmenování. (co už bio a nebio viz např. ZDE).


 

Je svačvečer. Lysperní jezeleni se vírně vrtáčejí v mokravě.

Západ slunce nechť je v 20:50 a východ ve 05:15

 


Gapiana (ga pee ah' nah) - n. The unclaimed strip of land between the "you are now leaving" and "welcome to" signs when crossing state lines.


Lícový žerzej na jehlicích č.3

Tebe mit 1 novy OSTRAZITY poselstvi Byt prijemny obnovit se tvuj BANK ACCOUNT. Tvuj Internovana osoba Bankovni ucet is beh kufrik. Az k Logika , byt prijemny cvaknout clen urcity clanek pod.

 


CLICK TO ENLARGE

Boys in Boymans-van Beuningen / Rotterdam / Bruegel, Pieter the Elder / c. 1563 (180 Kb); Oil on panel, 60 x 74.5 cm


BFLMPSVZ

Řeky času neúprosně plynou vpřed/vzad (nehodící se škrtněte), a tak, jsouce zaměstnáni tisícíletou stavbou ve volných chvilkách mezi kladením cihel opatřujeme informace o připravovaných hostech. Prosím, vyčkejte času budoucnu, což bude jistě poskytne více a více informací, nehledě na příslib zítřek již včera aby s poklidným srdcem navigace uspokojit mozkový závit.

 


MR.pECUliAr
[Hadra records/ AUSTRALIA]

Mr. Peculiar dodnes patří k nepříliš početné skupince skutečně volně tvořících a cestujících freak masterů, kteří se svým nekonvenčním životním stylem prosmýkávají zcela mimo tradiční kanálky civilizačního krevního oběhu v podobě kouzelného houbovitého skřítka z fantaskních zákoutí imaginací upředených především z účinků vzletných symfonií jeho samého. Svoji pouť prožívá jen s nutným minimem bežných nepostradatelností a středobodem jeho úsměvné existence je mu hudební tvůrčí proces jako takový. Svým talentem tak rozhodně nemrhá. Ačkoliv byly jeho skladby vždy oficiálně vydávány v míře pro ostatní projekty na výsluní zájmu zcela průměrné, jeho nabitý kufřík obsahuje mnoho stovek naprosto skvostných a neznámých skladeb, které milerád osobně sype z bezbřehého rukávu do reprodiktorů jen to křupe a hvízdá. Pro mnohé z biopamětníků je zkrátka pan Peculiar odvěká srdeční záležitost a budeme jen doufat, že v sobotu po ránu po dlouhé době I jeden konkrétní splněný sen pro mnohé z vás.

Dustin Saalfield (*1975) už zaživa kult a jen jednou člověk seskupení v Austrálie z Melbourne. Dustin kutá kmeny vidiny hudby vnadná větší než 15 let, ale s elektronickou hudbou samotná vrhá experimenty z roku 1989. Už jenom jeho debut album “Elements” (Tribe-adelic rec., 2002) do silné míry ovlivní směřování mnoha jemu následovníků a dodnes patří k zaručeným naplnění funkční kousek vytažený hudebních archivů většina skalní goa astronautů. Dokonalý spásnou ranní munici také obsah jeho alba s připnutým upjatě název “Mind-dala” a “Infinite Evolutions”, kdo nezná újma drobná, ale škoda. Některé skladby dál vyšly více na kompilacích nám dobře známé české label “Kyslík records”. Peculiar hudební rukopis objevila se jako příklad také u DVD kompilací “Syncrosect”, ve kterém málokdy tak podařilo tvůrci obsazení v dokonalém souladu audiovizuální stopu do hravě živé monolit. Dustin je spousta věcí (spolu s Minja Thomas) a tvůrčí základ další slavný hudební projekt s názvem Hyperception třeba.

 

http://www.myspace.com/mrpeculiar
http://www.hadra.net/agenda.php?view=6177
Peculiar foto


eaSiLLy emBAraSSed
[Cosmic leaf rec. / NETHERLANDS]

Nizozemské bratři Nick a Jeffrey van der Schilden, a Peter Spaargaren zkoumají hudební emoce s hlubokým atmosférické vrstvy od roku 2006, tvoří elektronický akt "lehce rozpačitý. Kombinace různých stylů a chutí, od elektro kopírovat na ambient a psychedelické, které mix retro syntetizovat zvukový design dnes.
Pocházející z EE studiu v Aalsmeer, Nizozemsko, které již získali své známky uvolňování dva volné EP From Sunset Last Night to Sunrise This Morning a Darkened Emotion. Snadno rozpacích odstěhoval se z tam, odcházející za demo scéna, kdy vydali své debutové album Idyllic Life na Cardamar Music. Up-tempo a dolů proudy "lehce trapné", vzrostl v průběhu let, se nebojí pustit se do neznáma, ale vždy zůstat věrni své vlastní rozpoznatelný zvuk.

http://www.embarrassed.nl/


omNion
[Tabla-tom / BOHEMIA]

Jednočlenný sebesmyčkovací orchestr Tomáš Reindl Omnion hudebník a skladatel, je sólový projekt, mnoho vrstev kůže společně a Blízkého východu a západní hudební tradice, spolu s novou hudební inspirované přístupy a techniky. 
Tradiční nástroje (např. tabla, Didgeridoo, také jako valašská too-high-klarinet, konec) a využití lidského hlasu (alikvokního zpěvu, gregoriánského chorálu, rytmus vyslovovat). Omnion technologie využívá real-time a ve smyčce, která je, doslova, vrstvení v očích (a uších), narozen polyfonní chóry, rytmus a plodí strukturu životního prostředí cibulovité sborové kruhy hlavou a prostřená pohoda přináší v dál. Nepropást !

http://www.tabla-tom.com/Omnion.htm


PaNTOMimAn
[Rec. / RUSSIA]

Zástupce nové generace ruských jmenoval George Agaronov Moskva spíše ojedinělý jev v moderní Psytrance, a to jak z cirkusu rodinu a práci, s výjimkou mim a klaun v cirkuse také zabývá montážní díly pro cirkus skupiny. To je nevyhnutelně odráží v jeho psychedelické práci, a relativně hustá zkroucené simsala taneční pozadí překvapující jump-bim-existující motivy morph trubky a buben, a tak skok na tvářích kroužku a vlny často se vyskytují stupňovaného smích. Jeho hudba je funky a zábavné krátké hody. 
Jak multinstrumentalista žádné problémy přidat do svých mix zvuků z šrotu skutečných hudebních nástrojů a nemůžete popřít, že jeho dlouho-době modely a učitelů před kult Parasense Moskvy. Alex se v posledních šesti měsících, a to i sestavení dráhy aktivně spolupracuje. Zatím především provádí na akcích po celém Rusku, na výlet do slunné Babione bude jeho již druhá zahraniční účast, ale rozhodně ne poslední. Jeho tvborba již od roku 2008, se úspěšně vydala kompilace respektovaných labelech jako Doof rekordů, "Sundance", nahoru Records, EPP záznamy prostor Baby, Feeless Rec. a studio Blitz.

http://music.pantomiman.ru/


gAPPeQ
[Wirikuta recordings / TCHERNOBYL]

Gappek (aka George Tomášek) je peer drahný německé č. obchodní psitrankový let vede projekt, který je spojený s Billem Resort od začátku (své debutové vystoupení v plexus solaris 2002 a zveřejněny na této příležitosti promokalbum Procházky Ant začne užívat první průzkum toku v říších elektronické hudby (dnb, breakbreat, trance, ambyent, medvěd, atd..) a začal hrát profesionálně na Klávesnice. Tento nástroj je také připojen k jeho úspěšné angažmá v Hurley -. Burley kapela jed, který v improvizovaných Mezey RA DC I německé Pěkně Klastry prosakovaly z psychedelických zvuků, a pak v roce 2001 začíná skládat první všichni psi a Bůh písně ze své fantazii daleko před svou první hardwarové možnosti. Příští léto, a to zejména ve spolupráci s portugalskými znaky ketuh nahrávací společnost, která Jeho práce upoutala pozornost veřejnosti znovu. - psi V letech 2005-2007 gappek část ve dvou - leté studium Tour Down Under (audio techniky s kk've Sydney), kde psitranse Carousel skutečně obdržel jako profík a hrál na festivalech po celém světě, spolu s projekty, které kdysi bývala jen vzdálenou vzdoru. průběhu posledních dvou let tvorby software přestěhoval se do jeho Těžší Nápadně a temnější roviny. Po Účast v 10 různých Kompilace "Wa" (ketuh kabáty ., sundanse, závratě, kyslík, atd.), vydal své první sólové album, pravidelný řečník na the Seeker nyní virikuta jeho domácí nahrávky. Je třeba poznamenat, album není určen pro většinu studentů a nutit ho, aby odvolací klamné první poslech. 
Inspirací pro jeho práce jsou řekl, aby byl kompaktní stavby mytologie a fantasy týmy nejsou kupí cizí kroucené melodie a bicí rhithms rýžové jídlo s archetypální rituály Ozvěny kmenové. 
V současné době pracuje v Praze slavný zvukovém studiu a zaměřuje se intenzivně věnuje studiu klarinet:)

http://www.wirikuta.at/


mYTheMATiCA
[Mimo-TV/ SILENTIUM UNIVERSI 7]

Je to dobrý zvyk, jako v pohádkách mytematických tour nebo alkaloidy expozice rohu nejvzdálenější extragalactické kapradí a mechu, černé pole louky a klidné mikroděr prosím znovu bezpečně krystalové mřížkyTento projekt chiloutového žánr klasifikace je robustní, pokud se složení většiny barokních protoprostorů, napříč žánry z celého oscilace. 
Mythematica projektu stání, sezení, ležení multibibionista Danieru Supeiseku zásadní. DJ sety jsou umístěny pod značkou čas od času On von Onoff. Ilustrátor, psychozoický mediumatik vizuální seskupení MIMO - TV základní komponenty jsou všichni přítomní v soudní biotechnologie, grafika a v neposlední řadě, co-pořadatel na cestu sám.  Příjemným faktem záznamy debutové album vydané pradávno Mythematica je, že žánr byl chválen jako zlato vítěz v kategorii andělů 2009 plně elektronické hudby. 

Polykulturní atmosféra na vás čeká jako expozé ve spojení s FatCat & Ambientium projektu.


http://www.mythematica.com


soUseDI
[4.patro]

Čtvrté patro nás navštívit znovu a Žďárský Charles & Martin Peřina, melancholie v jeho violončela složení a kytary. Tklivě tóny vibrujících strun nenechá ucho suché jediného románu i romantik. Poetické odpolední čaj na palubě v lázních se proniknout do posledního konce nohou.

Balkonové video ZDE.

http://bandzone.cz/sousedi


FAtcaT&AmbieNTium
[Independenta / MORAVIA ]

Do jaké míry může živě produkované elektronické hudby žít, se snaží nastínit projektu v Brně Daniel Bardyna a Luboš pípání, kteří skrývá alias Tučná Kočka & Ambientium. Pečlivý výzkum v této oblasti začalo dávno, Fat Cat a později se k němu přiblížil a jeden Ambientium rozvíjet koncept počítače a MIDI zařízení jsou spojeny s jedním interakce s přístrojem. Téměř všechny melodie, smyčky a zvuky, které uslyšíte jsou přímo na místě, ajakési mimosmyslové komunikace mezi hudebníky a publikem genius loci, vzniká, kdykoliv zcela nový a původní série v době, kdy ani umělci nejsou předem vědět, co za pár okamžiků vznikají. Výsledkem je, nicméně, každý harmonické vibrace ve vzdušném prostoru. Lubomír Cvrk hlavní Compiler Collection okolní VA - Carving Mirages, který se objevil v poslední zimní den v loni roku a je volně ke stažení.

Tentokrát se můžete těšit na vystoupení tým expanze, ve spolupráci s mythematickými klávesami a ostatní zvuk.

http://www.ambientum.com

http://www.fatcat.cz


MImO-tv
[ . . .]

Visual bratři cestování psytranscendentní. A turistů na hvězdy, které mají celou řadu výrobků, jako jsou video vysílání a televizní vysílání zakřiveným prostorem nepřímo na základě odebraných vzorků, že musíme mluvit o zcela nový charakter dokumentární. Gaurasaurontu "nebo plný-barevné obrazy hvězd šumivých asynchronní pyromagnetického" Kálfie a Satie a ukládat obrázky protkané koberce a textilie replika kombinézu.
Mimo TV - ve spolupráci s příslušnými Eviczkou a dalšími přáteli dokončit oblékání chilloutového salonek.
Milan Malik aka Alien Delon 000.333, nebo dokonce možnost audiovýletů pátek večer a nikdy odpustit záplavy kolem jejich tradiční sobotní odpoledne na ležérní deka.

MIMO-TV SHOWREEL KE STAŽENÍ

http://www.mimo.cz


PERPLEX
[ Nestíhám Rec. / KAMCHATKA]

A důkaz věčného darosloví Slavica. Procesor přetaktovaný kontemplementární psytrance v tisíc let, zrušení cesty z sudu. Jeden z posledních exemplářů VJ, který byl dříve analogové technologie používá tradiční VHS, kdo v lidstvo nejen ve světě zábavy tmy přežitek. Jeho zkušenosti z evolučního velmi banální, že stanovuje použít lineárně-klasicistní bioimaginací lyrický epos být osvobozen, založil radu odchylují od toho. Když se hra stejně jako on bude diskordiánskou době opatření sociální dokumenty o situaci, ale někdy dokáže pochopit část).

 


ENGLISH SUMMARY TRANSLATION HERE

РУССКИЙ ПЕРЕВОД ЗДЕСЬ

LATIN TRANSLATION HERE / HIC LATINAM

SWAHILLI TRANSLATION / SWAHILI TRANSLATION HAPA

YIDISH TRANSLATION / ייִדיש איבערזעצונג דאָ

THAI - středně až hodně paivý / แปลภาษาไทยที่นี่


PLEXUS SOLARIS BIOPLEX BIOPLES BIOLES BIOLEST BIOS MÖBIO BIO NEBIO BIBIONE
2oo2 2oo3 2oo4 2oo5 2oo6 2oo7 2oo8 2oo9 2o10

LETAK

LETAK

LETAK

LETAK

INFO WEB

INFO WEB

INFO WEB

INFO WEB

INFO WEB


FOTO Slater
FOTO I
FOTO II
FOTO I FOTO I
FOTO II
FOTO I
FOTO II
FOTO III

FOTO I
FOTO II
FOTO III
FOO IV
FOTO I FOTO
FOTO I
FOTO II
FOTO III
FOTO IV
FOTO V
FOTO VI

VIDEOREPORT VIDEO II
VIDEO III
FOTO I
FOTO II
FOTO III
FOTO IV
FOTO V