• ASTráLNí wORksHOP

 

Milý Babioňane, protože tě prozíravé kroky všemocného osudu zavedly až sem, patříš k těm málo vyvoleným, kterým je možné odkrýt pravou podstatu věcí Všehomíra. Očekávaná jarní veselice pod širým nebem začíná již v úterý 17.květence. Pakliže v sobě dostatek odhodlání a kuráže nalezneš, můžeš po dobu tří dnů zažívat neutuchající proud kolektivní kreativy, která tento slet transcendentálních mediumatiků každoročně provází. Budiž vítan kdokoli, kdo s vlastní kreativní myšlenkou přicházíš a ruku k dílu společnému ochotný přiložiti jsi.

Centrální babionské ministerstvo Myšlenek a lásky má pochopení pro Tvé závazky ve světe světském a ve své prozíravé blahosklonnosti umožní Ti dostavit se i později, tedy 18. či snad dokonce 19.

Vedle hřejivého a nezapomenutelného pocitu z dobře vykonaného díla může být tvá návštěva i příjemnou radostí pro tvůj měšec,případně kompletní či významné slevy na bilety na bujarou veselici obdržíš.

Vyslyšel-li jsi právě Ty toto volání a chystáš se poctít nás svojí návštěvou, obrať se neprodleně na adresu poštovní booking@mythematica.com a další potřebné indicie budou ti sděleny.

Již Teď na tebe se těšíme.

S láskou tvůj BaB1ON.

 

 

Text či netext.


 

वहाँ कोई उच्च वृद्धि टावर बनाने की जरूरत है उचवर वर ्च वृद्धि टावर

必要はありません !

 

 


Ale musím vysvětlit, jak to všechno mylnou představu o vypovězení potěšení a chválit bolesti se narodil a já vám dám kompletní popis systému, a objasnit skutečný učení velkého průzkumník pravdy, mistr stavitel-lidského štěstí. Nikdo odmítá, nesnáší, nebo se vyhýbá radost sama o sobě, protože to je radost, ale proto, že ti, kteří nevědí, jak pokračovat potěšení racionálně setkání důsledky, které jsou velmi bolestivé. Ani znovu je tu někdo, kdo miluje, nebo vykonává nebo chce získat bolest sama o sobě, protože to je bolest, ale proto, že občas nastanou okolnosti, v nichž dřiny a bolesti je možné získat mu nějaké velké potěšení. Chcete-li pořídit triviální příklad, který z nás někdy pracné zavazuje, tělesné cvičení, s výjimkou získat nějakou výhodu z toho?

de Finibus Bonorum et Malorum